Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El EşyaAlım SatımŞişli İkinci El Eşya Alım Satım

Şişli bildiğimiz üzere şehrin en güzide yerlerinden bir tanesidir. Siz Şişli’de eşyaya mı ihtiyaç duydunuz? Yada eşya alacaksınız güvene ve sağlamlığa ihtiyacınız var ise tam yerindesiniz. Size göre kaliteli en uygun fiyatlar ile  Şişli’de sizin hizmetiniz dedir. Eğer 2. El Eşya almadıysanız sizi dükkanımıza bekleriz. Yada öğrencisiniz ev tuttunuz evinize bir takım eşyalar lazım olabilir. Tam adresine denk geldiniz. Kendinizi şanslı olarak görebilirsiniz. Şişli İkinci el eşya alanlar merkezinde binbir çeşit istediğiniz her bir özelliğe sahip olan bir eşyayı bulmanız mümkündür. Evinizde en sevdiğiniz diziyi izlemek sizinde hakkınızdır diye düşünüyorum. Tabikide hakkınız hemen hiç bir vakit kaybetmeden Şişli’deki mağazamıza bekliyoruz. Şişli İkinci el eşya alan yerlerden istediğiniz ürünü en uygun fiyata alabilir yada en güzel fiyata satabilirsiniz. Evinizdeki bütün ihtiyaçlarınızı Şişli’de mağazada karşılayabilirsiniz. Hayatta hiç bir şeyde şansınızın yolunda gitmediğini ve gene her hangi bir şansızlıkla karşılaşıp ürünün kötü çıkmasından korkuyorsanız korkularınızın yenmenin zamanı gelmiş bulunmaktadır. Ürünlerimiz hakkında hiç bir şüpheniz olmasın hepsi çok sağlam ve taze ürünlerdir. Evinizde fazla kullanmadığınız bir eşyanız var ise fazla yer kaplıyor ise Şişli’de mağazamıza güzel bir fiyata satabilirsiniz.

Şişli’de ikinci el eşya alım ve satım doğru tercihiniz olsun. İçinizin rahatça güvenerek eşyalarınızı teslim edebilir ve eşyaları alabilirsiniz. Her fiyata uygun ürünlerin olduğu geniş bir mağazamız mevcuttur. Beyaz eşyadan tutunda aklınıza gelebilecek bir çok ürünümüz vardır. 2.el eşya takıntınız olabilir. Yani önyargı ama o ön yargıyı kaldırabilirsiniz. Güven ve rahatlığın birleştiği bir adrese geldiniz. Şişli lüks bir semt olduğundan evinizin lükslüğüne yakışabilecek bir çok ürüne sahip olabilirsiniz. Evinizin şıklığını artıracak yada evinizde büyük bir yer açacak olan eşyayı güven ellere teslim edebilirsiniz. Güven, rahatlık, huzurun olduğu tek nokta olan mağazamıza içiniz ferah, cebiniz rahat girebilirsiniz. Evinizde ne eksik ise yada ne fazla ise kolayca bulabilir yada o eşyayı kolayca satabilirsiniz. Şimdiden gönlünüz rahat olabilir hayırlı olsun.

İletişim; 0533 520 82 60 – 0535 515 87 47 – 0216 370 50 88 – 0212 476 62 42

ÜRÜNLER : Şişli Lcd, Pilazma, Spot Eşya, Ses sistemi, Elektironik Eşya, 2.El Eşya, Ev Eşyası,  Banbu Takımı, Tik masa, Baza Yatak, Tek kişilik Baza, Ankastıre Oçak Takımı, Bilgisayar, Çep telefonu,  Tv Ünitesi, portmanto, Vistier, Ayakkabılık, Kitaplık, Playstation, Koşu Bantı, bisiklet, Cekyat , Şişli Çekyat Gurubu, Kamera, Elektirik Süpürgesi, Banyo Dolabı, İki Kapaklı Dolap, 2, 3 Kapılı Elbise Dolabı, Vazo, Avangart Koltuk, Tv Koltuğu, Set Üstü Oçak, Mikro dalga Fırın, Sehpa, Masa Sandelye, Mutfak Masası, Su Sebili, Salon Takımı, Oturma Gurubu, Şişli Berjer, Avize, Lamba, Abajur, Samdan, Gümüş, Hurda Gümüş, Eski Gümüş, Antika, Halı, Kilim, El dokuma Halısı, Tablo, Tırnak Ayna, Pilak, Pılak Çalar, Komidin, Şifonyer, Konsul, Şişli Kılasık Mobilya, Oymalı Yemek Odası, Antika Yemek odası, Eski Masa Sandelye, Oymalı Koltuk Takımı, Televizyon,Şişli Led Tv,Orta ve Zigon sehpası, Saat, Koltuk Takımı, Köşe Koltuk, Yemek Odası, Yatak Odası, Şişli Genç Odası, Çocuk Odası, Şişli Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Mini Buzdolabı, Şişli Ofis Eşyası, Makam Takımı, Döner Sandelye, Ofis Sandelyesi, Gümüşlük,

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*